Теперь Кью работает в режиме чтения

Мы сохранили весь контент, но добавить что-то новое уже нельзя

Как написать письмо Алишеру Усманову лично?

Авшаров Евгений Михайлович
  · 104,9 K
На Кью задали 3 похожих вопроса
В сфере интересов: издательское дело, спорт, автомобили, электронная музыка, банковское...  · 17 окт 2018

Имеется специльаный сайт, черезх который Вы можете отправить письмо:

https://pravo.media/zhaloba/napisat-pismo-a-b-usmanovu/

Вы также можете написать ему и в соцсетях, у Усманова есть подтвержденные профили: https://vk.com/usmanov53

Вы можете сказать почему удаляете моё письмо

Первый
Работаю в кино индустрии   · 3 мар 2021
Люди идите работать! Не надо попрошайчничать и унижаться, вам никто не поможет кроме вас самих никакие миллиардеры миллионеры и тд и тп все в ваших руках. У всех у нас есть свои проблемы но проблемы решаем по этому выше нос и идите работать и никогда жизни не просите помощи у таких людей тем боле у Алишера Бурхановича он не помощник и не самый святой человек, я у него... Читать далее
Уважаемый Алишер Бурхонивич .Желаю вам и вашей семье здоровья и счастья и всех благ.Извенити что я вас... Читать дальше
Первый
Ассалому алайкум мухтарам Алишер Усмонов мен Нематуллайев сайидбекман Мен Узбекистон...  · 1 сент 2021
Ассалому алайкум мухтарам Алишер Усмонов мен Нематуллайев Сайитбекман мен Узбекистон Республикаси Сирдарё вилояти сардоба сув омборидан талофат курган жойданман мен якинда Японияга укишга утибман укишга хозир10 минг доллор толови бор екан мени маблагим этмайабди иложи булса ёрдам беришингизни илтимос киламан иложи булса барчамизнинг бахтимизга жонингиз сог болсин... Читать далее
Первый
Не работаю.  · 2 мая 2023
Необходимо оказать финансовую помощь постоянно,каждый день,раз в неделю,раз в месяц,всё время,бессрочно для сбора денежных средств Украине для каких целей:1)для больных детей. 2)людям попавщие в трудную жизненную ситуацию. 3)военным. 4)другим гражданам страны без средств существования. Сумму для оказания 75 000 000 руб. нужна постоянно и всё время.Любой сумме... Читать далее
Первый
Асалому алайкум алишер усмонов яахишми сиз соглигиз нахшими мен самарканд вилойати ургут туман гус кишлогидан ман исмим озод бурийев  биламан ишларингиз куп бу хабарими курасизми йукми билмади агар курсангиз хурсанд буламан мен российа давлатига ишга ишлайман мени укам хам Москвада савдо сотикда ишлар еди озгина или оркага кетиб колганеди одамлардан озгина карз булиб... Читать далее
Ассалому алайкум Алишер Бурханович сог ва омонмисиз мен Андижонданман хозир росия шахридаман пул топиш учун келгандим уй олиш учун уй жойим йук сарсон булиб юрибман сизни ёрдамингиз керак илтимос ёрдам беринг соглигим ёмон булганлиги сабаб ишлай олмаябман кийналиб кетдим ёшим 50 да уй олишимга ёрдам беринг илтимос сиздан оллох рози булсин
Первый
Асаламу-алейкум Алишер Бурханович.Прошу вас о помощи моему родному брату,у него отказали почки и в данный момент он живёт благодаря аппарату гемодиализа,срочно требуется пересадка почек!просим вас всей семьёй о помощи организавать эту не лёгкую процедуру!.мой номер тел.89648986848
Первый
Ассалам алейкум как настроена Алишер Усманов ака Меня помогите у меня совсем Тяжело Я работает Москва Узбекистана у меня дома нету помогите пожалуйста
Ассалам алейкум как настроена Алишер Усманов ака Меня помогите у меня совсем Тяжело Я работает Москва Узбекистана... Читать дальше
Первый
Ассалому Алайкум !! Алишер тога ваш помоч нужень мне мой сын работал в москве и случайно упал из высоте 6 метров , спасибо московским врачами !! И потом мы прилетели  в узбекистан и ешё сына здоровья плохо стал и тепер уз врачи сказали надо зделот апераци !! Пожалуста помогите Алишер тога????????
Первый
Ассалому алейкум хурматли Алишер Усманов мен Собирова Маргубаман сизни саховатпеша инсонлигизни эшитганман илтимос ёрдам килинг менга кийин ахволдаман фарзандимни контракт пулиниям тулолмадим оилавий ахволимиз яхшимас карзларим учун ёрдам килиб туринг илтимос сиздан. Оллох рози булсин сиздан илохим.
Ответы на похожие вопросы
Как написать письмо Алишеру Усманову? — 17 ответов, задан 
Я работаю сантехником не жалуюсь вроде всё хорошо когда есть работа я работаю но сейчас...  · 24 дек 2020

Здравствуйте уважаемый Алишер Усманович я не знаю доидет ли моё письмо до вас но если она даже и не дойдет я благодарю тех кто создал такую надежду написать вам я работаю сантехником на работу не жалуюсь но пондемия всех сгнула я пишу вам с большой просьбой Алишер Усманович у меня небольшая проблема у меня жена в положении еи 5 января рожать через 10 15 деньи пожалуйста помогите нам нужно 500 долларов на роды зраниен спасибо огромное от меня и жены Багдасаров Эдуард и Салихова Диана спасибо огромное вам

Как написать письмо Алишеру Усманову? — 17 ответов, задан 
Первый
Моя пофесия, разноробочий   · 13 февр 2021

Добрый день меня зовут Дмитрий я проживаю в городе сомаре работаю на заводе. Я прошу у вас помощь мотирьяльную на приобритения жилья, всю жизнь свою я снимаю комнату своего жилья нет. Ипотеку не могу взять как зарплата не большая это моя мечта надеюсь на вашу помощь спасибо зарание здоровья вам всем.

Как написать письмо Алишеру Усманову? — 17 ответов, задан 
Первый
Assalomualekum yo'q xali javob olmadim. Iloji bo'lsa shu xatimni tarqatvoriylar iltimos...  · 12 апр 2022
Ассаломуадейкум хурматли Алишер Усманов. Сиздан шу улуг рамозон ойи бир илтимос  билан мурожат киляпман. Мен Сатторова СИТОРА Тошкент вилояти бекабод шахриданман. Оша йерда тугилиб катта болганман. Болалигим жуда огир йетимликда отган. Ота она мехрисиз бобо бувимизни коларида котта болганмиз. Йошлигимда йош болаларча бир орзуйим боларди.Бир куни телевизор дан Рассиялик Узбек милардери Алишер Усманов деб сизни авто биографияезни корсатилган. Шунда боларча агар мен шу инсонни фарзанди болсам Ота мехрига мухтоз бомей хич нарсага зорикмей бе Каму кост, отамнинг маликаси болиб яшайман дердим. Аммо бу йош боланинг орзуси еди. Орадан вактлар отди мен ендигина мактаб йошига йетганимда онам каммалиб колди да. Уларга 12 йил камок жазоси берилди. Биз укам иккаламиз бобо бувимни нафакаларига кун корардик. Шу нафака пулидан онамни коришга хам борардик. Ота онасиз жуда кийин боларкан. Хаммани турткисида.. Орадан 4йил отиб бобом инсульт кассалигига учраб бир жойда йотиб колдилар ойоклари юрмей. Орадан 6 йил отиб  еса бувим вафот етдилар. Мен Шунда 7 синфда окирдим. Розгор козон товок уй йумушлари мол койлар мен ва 8 йошли укам икаламизга колди. Ерталаб мактабга борардик. Абет вакти кайтардик. Мактабда ХАММА ортокларим Ота онаси олиб берган нарсаларни мактанишарди. Базида Уларга хавасим келса Базида ичимда хасад килардим. Мени шу ортокларимдан нимам кам деб. Мени хам Ота онам багрида бекаму кост ойнаб кулиб яшашга хаким борку деб. Лекин булар Хаммаси отиб кетиши ва Бизни хам бахтли хайотимизга йоруг кунлар келишига ишонар едим. 2016 йил 16 январ куни онам аминитсияга илиниб камокдан чикдилар. Аллохдан дуо килиб слрардим. Аллохим менга тугилган кунимга онамни совга кил бошка хич нарсани соамиман деб. Ноллаларим Аллохга йетиб борди. Онам Оша куни озодликка чикдилар. Бобом онам мен укам бахтли йашардик. Мен онам билан бозорга чикдик оптимдан сабзавотлар балгариски калампир,баклажон, чеснок шунака нарсаларни олиб сотардик. Хайотимиз яхши еди. Лекин шу яхши кунларимизни бирида 2017 йил 7 октабр куни бобом вафот етдилар. Биз учун жудаям огир еди. Айникса  мен уларни отамдек корардим. Уларсиз бизга янаям огир еди. Онам хам анча гача озларига келолмадилар. Пулсиз йегани нонимиз йок вактлар хам болди. Кейин ноиложликдан бобомдан колган ховлини ярмини сотдик. Оша пулларга уйимизга хлеп пиширадиган печка олдик колиплари билан. Кейин онам мен укам ошетта ишлардик.кишлок болганлиги учунми совчилар келиб койишмади. Онам охири озлари таниган дугоналарини оглига майли дедилар. Тенг тенги билан деб бекорга айтишмас екан. Турмуш ортогим хам бобо бувиларини колида Ота онасиз катта болган еканлар. Мен рози болдим. Турмуш ортогим. Рассиянинг Санкт-Петербург шахрида ишлар еканлар тойимизга 2 ой колганда бордилар. Бизни бахтли кувончли кунларимиз якин еди. Кейин улар кишлокдаги ески уйларини сотиб бекабод шахардан болиб тодашга 3 хоналик уй олишибди. 2019 йил 26 сентябр куни тойимиз болди.  Мен шу янги уйга келин болиб бордим. Орадан 2 ой отиб уйни колган карзларини толаш учун Турмуш ортогим рассияга кайтишларини айтила. Мен хам хафа булиб бирга кетаман деб йиглаб коймадим. Ва Мени хафа кимей деб бирга озлари билан об кетдилар. Мусофир юрта юриш осонмас екан дакумент  квартира ундан ташкари кошимча расхотлар.Плусга чикиш учун камида 2 3 ой керак екан. Лекин бир киши ишлаган пули хеч нарса болмас екан. Мени сен хомиладорсан биринчи фарзандимиз деб ишлагани коймадилар. Топган пулари факат озимизи квартира дакумент продуктамиздан ормади. Уйни карзларини тололмадик. Шу Орада йоллар йопилиб коронавирус копайиб кетди. Хожайним касал болиб 10 кун уйда личена олиб йотдила. Улар тузалиб ишга чиканда мени имунитетим пастлиги сабаб мен хам касал болдим. Иситмам тушмей мазам бомей йотдим. Кейин Кимдур агар айолингни и сиги тушмасса фарзандинг нобут болиши мумкин. Айолинга исситма туширадиган капинисса кил дебди. Кейин шу осма уколларни олиб Иситмам тушди Лекин ахволим бошка томонга озгарди.Нафав олишга жуда кийналар сал юрсам хансираб чарчаб колар едим. Кейин шифокор тугрикни тезлаштирадиган дорилар килди. Фарзандимиз вакти дан олдин дунйога келди. Мен еса тугрукдан Кейин 90 % пнимания  билан комага тушиб колдим озимга кеганимда еса жуда ачинарли таниб болмас ахволда едим. Хич нарсани еслолмиман. Жуда коркувга каттик ситресга тушиб колгандим. Хаттоки кол ойокларимни хам ишлатолмасдим.бошимдан ойогимгача апаратларга улаб ташлашган колларим боглик холда факат тепага караб йотардим. Гапирсам овозим хам чикмасди чунки томогимда искусини дханя бор еди.Ичимда Хар Хил саволлар айланарди. Мени фарзандим оилам БОР еди улар кани кайерда. Мен юриб гапириб озимни онглаб ололаманми йоки бир умр тошакка михланиб ногирон боб колсама деб озимга озим саволлар берардим. Озимга келганимдан кейин хамшира бир ок когозда хат об кирди. У хат Турмуш ортогим дан екан. Хатда биз фарзандлик болганимиз. Исмини Мустафо деб койганлари ва мени озгина шамллашинг бор 3 4 кун дохтирлар назоратида болсенг кейин уйга кетамиз. Мен шеттаман Хар кунни сени олдинга келаман лекин карантин сабаб мени ичкарига киргизишмаяпти деб йозилган еди. Хатни окиб конглим анча хотирчам болди. Лекин Яна бир тарафдан озим тошакка михланиб колгандим. Фарзанлимга караш уйода турсин бошимни котаролмасдим. Шу тарика кунлар отарди. Озимга келган куним ертаси кун. Дохтирлар кириб опкамни икки жойи олди орка тарафдан сув олишди. Оша Иситмам ни тушириш учун олган хамма капинисиялар опкамга сув болиб йигилган екан. Кейин догтирларни яхши карашгани Турмуш ортогим ни мехрлари билан кундан кун ахволим яхшиланди. Мен Санкт-Петербургдаги Боткина ковитни диспасирда даволандим. Мигрант болсам хам улар менга яхши муносаббатда болишди.Бир кун хамширалар алохода крават билан келишди. Мен озим да йок хурсанд едим уйга жавоб беришяпти деб. Кейин тез йордам машинасига солишиб бошка балниссага оборишди. 20 кун деганда Турмуш ортогим билан коришдик. Улур мени бунака ахволда кориб озлари ни айблаб йиглардилар. Узбекистанга ташлаб келганимда бунака ахволга тушмасдинг деб. Кейин фарзандимиз расмларини корсатдилар. Кейин уша янги борган касалхонамга бошкаттан медосмотр отказишди.Мени бирданига искусини дханядан об койишганди буйода анча вакт медосмотр отиб коб кетдик. Мени ахволим огирлашди хаво йетмей нафас олишга кийналиб хушимдан кетдим. Козими очсам Яна рониматсия хонаси искусини дханяда колларим боглик йотардим. Бир хафтадан кейин менга массажчи тайинлашди. Кейин секин аста Озимга келишди бошладим. Биринчи отиришни кейин орнимдан туришни, кейин Бир икки кадам босишни, кейин юришни органдим. Деворларни ушлаб секин секин юрардим. Опши 37 кунда  тузалиб балнисадан уйга фарзандимиз багрига келдим. Уйга келиб касал йлтганида нималар болган и хакда Хаммаси ни ешитдим. Оша шахардан болиб тодашга олган уйимизи егаси пулни кистабди канонам ва кайни синглим иккалалри йолгиз хич нарса килишолишбабди. Уйни егаси уйни бошатилар деб, уйни бошкага сотишибди. Уйга деб берилган пулни кайтариб беришибди. Кейин канонам касал болиб йотиб уолибдилар. Ижарага уй олиб ошетта йашаб турушибдикан. Озимни онамлар еса бобомдан колган ховли жойларни янгилаб курилиш киламан деб 2020 йил феврал ойида Турция давлатига капир карашгани ишга боргандилар. Улар курилиш килсенг пудинг йигилиб турсин Узбекистанга кайтетганингда берворамиз дейишиб.Онам Мени олдимга рассияга бораман десалар ишлаган пулларини беришмабди. Урушиб колишибди. Шулар Хаммаси оиламизга жуда огир келди мен буйода чакалогим билан  касал кайонам уйода йош кайни синглим билан касал боли ижарада яшашлари. Онам буйода бегона давлатта Бир тин Пулсиз кочада колишлари. Укам Узбекистанда Бир ози уни буни уйида сигинди боб яшаши. Жуда жуда ахволим из огир еди. Кейин биз 2020 йил 3 сентяб кунни Узбекистанга кайтик. Кайнонамни даволатирдир. Оша ижарадаги уйда яшардик. Ишсизликдан онамларни уйидаги пекарнини ишлатдик. Ишчига пул бермейлик деб чакалогимиз билан ер хотин озимиз ишладик.кечкурин 12, 1 дан кейин боламизи ухоатиб нонвойхонага хамир килиб нон йопишга чикардик. 5 6 ой хам отди лекин пкарнидан хам пул ортилолмадик заказимиз кам еди. Кейин Турмуш ортогим Яна Россияга бориб ишлашларини уй олишимиз учун пул йигишимизни айтиб билет олдилар. Онам хам туркиядан хали келганлари йок Оша ишлаган пулларини ололмабдилар. Кейин бизга молиявий тарафдан йордам бердилар. Кейин фарзандимни тугилган кунимга кетаман дедилар долр ошиб кетиб пулари бомей келолмадилар. Хожайним Рассиянинг масква шахрига ишлагани кедилар. Бу орода Кайнонамни ахволари огирлашди. 75% пнимания коронавирус кассалиги еканлиги малум болди. Турмуш ортогими 41кунда узбекскистонга чакиртирволдик. Касаликларига шифо топилмади. 17 август куни кайнонам  афот етдилар. Биз тазиларини отказиб 50 кундан кейин Яна масква шахрига ишлаб уй олиш максадида келдик.3 ойдан кейин 18 йошли кайнисинглимни хам чакиртирдир.улар 1 ярим йош оглим билан уйда биз ер хотин ишга чикандик. Буйоги уруш бошланиб доллар Нархи ошиб кетди. Ози бекорга айтилмаган екан камбагални туяни устида хам ит копади деб. Хозир мен хам ишламаяпман. Иш йоок,бор болсам факкат гражданцваси борларга екан. Хайот накадар бешавкат. Узбекистанда кридитга уй кидирдик. Афсуски улар давлат ишида ишлейдиган камида 4 5 миллион ойлиги борларга бериларкан. Биздака камбагаллар учун берилмас екан банк талаби шунака дейишди. Аллахдан Хар куни дуо килиб сориман. Аллим гойибингдан суйинтир бизгаям Бир инсон йордам берсин деб. Яна Оша болаликдаги орзуйим ни еслиман. Агар мен Алишер усмановни кизи болганимда еди Мени бунака муамоларим болмас еди. Отамни пули болмасахам менга бериб далда болаоладиган мехри боларди деб. Илтимос колиздан келса йордам беринг ахволимиз ростан хам огир. Уйода онам боша давлатта сарсонлар пул топаман деб буйода укам сарсон. Буйода Турмуш ортогим билан биз уй жой киламиз деб. Бу йозганларим окиган инсонлар учун омонат гаплар. Токи Алишер усманов озлари окимагунларича. Бу сайт ростан хам озлари ни сайтларими йокми билмиман. Лекин илтимос йордам бердилар Уларга йетиб боришига. Бу хат бировни рахмини келтириш учун йозилган йолгон емас. Бир кизни хайоти. Аллох рози болсин хаммамиздан. 
Как написать письмо Алишеру Усманову? — 17 ответов, задан 
Анонимный ответ31 января 2021

Нет не знаю как написать и как обращаться и я сомневаюсь что дойдет моё обращение до уважаемого Алишера Усманова Бурхановича и ответять ли мне

Как написать письмо в приёмную Алишеру Усманову? — 7 ответов, задан 
Первый
Телеграм профили Оллох номардга мухтож килмасин  · 6 июн 2023
Ассалому алайкум хурматли Алишер Усмонов мен Саиджалолова Гулсинойман 3 нафар кизим бор узим 3 гурух ногирониман турмуш уртогим вафот этган Узбекистонда карзларим куплиги учун хозирда Санг Петербургдаман ногиронлигим сабабли кийналиб колдим шунга сиздан илтимос ёрдамизи дарих тутманг 79193986545 шу ердаги номерим илтимос уйим кредитли узим Андижон вилояти Мархамат тумани Ущбекистон МФЙ да истикомат киламан хозирда юкорида курсатган манзилдаман сиздан оллох рози булсин илтимос менга карзларимдан узилишимга ёрдам беринг оллохим умризи узок килсин илохим
Как написать письмо Алишеру Усманову? — 17 ответов, задан 
Первый
Здравствуйте уважаемый Алишер Бурханович. Я,Мамуров Тимур, 1992 года рождения.Работаю учителем истории, в специализированной школе номер 1  города Наманган.С юных лет мечтаю начать предпринимательскую деятельность,но финансовые ограничения не дают реализовать эту идею.Поэтому решил обратиться за помощью к Вам.Для начала и  развития бизнеса хочу открыть небольшой цех в Янгикурганском районе, по производству сухофруктов, для экспорта в соседние регионы.Для этого мне необходимо оборудование( сушильная камера).Стоимость всех затрат для открытия цеха=35.000 $.Если есть возможность, помогите пожалуйста. Обещаю,что в течение 5 лет от полученного дохода буду отчислять 30% в счёт благотворительного фонда дому престарелых и дому малютки, остальную сумму на развитие предпринимательства в других сферах деятельности. .В дальнейшем также как и Вы, хочу оказывать поддержку нуждающимся в помощи ,и прилагать усилия для процветания нашей Родины. Большое спасибо Вам, что помогаете своему народу!Граждане Узбекистана высоко ценят Вас и почитают.
Как написать письмо в приёмную Алишеру Усманову? — 7 ответов, задан 
Ассалому Алайкум !! Алишер тога ваш помоч пожалуста мне очень нужень!! Мой сын в иоскве на стройке упал из высоте и я привёз домой мне ваш помоч для апераци денги нужен мне!!
Как написать письмо в приёмную Алишеру Усманову? — 7 ответов, задан 
Я много смс отправлуюже мне пожалуста помоч нужень для апераци моего сына я сечас в узбекистане пожалуста 
Мой сын работал в москве не давно я привёз домой ему очень тежело он упал из высоте на стройке !! Пожалуста я очень жду !!
Как написать письмо Алишеру Усманову? — 17 ответов, задан 
Первый
Хурматли Алишер Усмонов сизнинг usm invest ичида очилган брокерлик фирмангизга азо булган эдим.ишчиларингиз алдов ва ёлгончилик йули билан пулларимни олиб куймокчи.илтимос сиздан ёрдам килишингизни сурайман 
Как написать письмо Алишеру Усманову? — 17 ответов, задан 
Первый
Ассалому Алейкум,Уважаемый Алишер Бурханович,меня зовут Бабур я Узбек,с г.Ташкента.Мне очень нужна ваша финансовая помощь,щас живу в России,уже 8лет работаю,а всё живу на сьёмных квартирах,у меня 2детей.Я бы хотел открыть своё дело,и хотел попросить у вас финансовой помощи.На жильё накопить немогу,а воровать не умею.Если можете помогите пожалоста.С уважением Бабур

18+ контент

Мы посчитали, что не все хотят видеть подобный контент в ленте, но вам виднее.