Trolleybus
17
Pierachodnaja
Čyžoŭka-6
Other options for route 17
Save
Stops
Schedule
Stops
Pierachodnaja
Zavod Bielkamunmaš
16 stops
Enerhietyčny kaliedž
Kruhlaja plošča
Vawpshasava
Daŭhabrodskaja
Stadyjon Traktar
Partyzanski praspiekt
Plošča Vaniejeva
Vasniacova
Stancyja mietro Partyzanskaja
Kuliašova
Stancyja mietro Aŭtazavodskaja
Kabuškina
Maladziožny pasiolak
Mašynabudaŭnikoŭ
Zaapark
Čyžoŭka-Arena
Taškiencki prajezd
Čyžoŭka-6
View this route in the app
Try
Maps
•
Minsk
•
Public transport
•
Trolleybuses