Есть ли сейчас смысл записывать видео по тематике интернет-маркетинга в 4К?

YoutubeИнтернет-маркетинг+3
Михаил Шакин
Маркетинг
professional video editor  · 13 дек 2021
Вядома, гэта мае сэнс, людзі, як правіла, глядзяць больш відэа высокай выразнасці, а не размытыя відэа. Я звычайна выкарыстоўваю праграмнае забеспячэнне Joyoshare VidiKit для запісу і запампоўкі на YouTube, і я аддаю перавагу запісваць відэа 4K, таму што гэта можа зрабіць гледача больш вопытам.